Напълняването след хормонална терапия се стопява с движение

Моят проблем е следния – след хормонално лечение понапълнях, не много, но не и малко. Искам да попитам как да възстановя отново своята добра фигура?

СТОЯНОВА, Ямбол

Проблемът с употребата на хормонални препарати и добрата фигура наистина е често срещан. Има различни подходи за преодоляване на проблема като ефектът е различно изразен – зависи от много фактори, например дали продължава приема на хормоните, до каква степен и къде е натрупването на наднорменото тегло и др.  Резултатът е по-добър, когато се прилага комплексен подход. Той включва подходящ хранителен режим, подходящ двигателен режим. Хомеопатичните препарати са между важните елементи от тази програма.

Д-р Валя Асенова, специалист по вътрешни болести
и хомеопатия –
Lekuva.net, www.street.bg/users/vabi/ DrAsenova@abv.bg

Оценете статията
Оценка 1 от 1 гласували

Материалите в lekuva.net са авторски и може да се използват само с публикуване на активен dofollow линк към оригиналния текст и без промяна на съдържанието, запазвайки всички линкове!

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Разглеждайки този уебсайт, вие се съгласявате с използването на бисквитки.